این مطلب ۶۲ بار خوانده شده
مسؤول بسیج طلاب استان بوشهر:

حماسه نهم دی ماه مظهر بصیرت، ولایتمداری و نفوذ ناپذیری مردم ایران است

مسؤول بسیج طلاب استان بوشهر در گرامیداشت مراسم نهم دی ماه در جمع مردم و اقشار مختلف مردم در حسینه احمدی بندر ریگ گفت: حماسه شکوهمند یوم الله نهم دی مظهر بصیرت، ولایتمداری و نفوذ ناپذیری ملت ایران است.

به گزارش کوله باربه نقل ازخبرگزاری فارس از  شهرستان گناوه، حجت الاسلام حمیدرضا جعفری زاده شامگاه یکشنبه در گرامیداشت مراسم نهم دی ماه در جمع مردم و اقشار مختلف مردم  در حسینه احمدی بندر ریگ اظهار داشت: حماسه شکوهمند یوم الله نهم دی مظهر بصیرت، ولایتمداری و نفوذ ناپذیری ملت ایران است.

مسؤول بسیج طلاب استان بوشهر بیان داشت: بزرگداشت نهم دی متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست، همچنان که خلق حماسه نهم دی ۸۸ هم متعلق به هیچ گروه، جریان، تشکل و حزب خاصی نبوده و نیست.

وی افزود: برخی از معاندان و باقی مانده های جریان فتنه می خواهند فتنه ۸۸ را در حد یک اختلاف و یا درگیری شخصی، حزبی و جناحی تنزل داده که این خود فتنه ای بزرگ و خیانتی بس بزرگتر است.

جعفری زاده گفت: نهم دی مقابله عاشوراییان با عاشوراستیزان بود، یوم الله نهم دی تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی و تصویری از سد نفوذناپذیر ملت ایران مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بود. 

سخنران این مراسم ابراز داشت: در یوم الله ۹ دی دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم تر از قبل قرار داد. وی گفت: به درستی که پیام عاشورایی حماسه جاودان و ماندگار نهم دی تمامی مرزهای جغرافیایی و سیاسی جهان را در نوردید، کشور و نظام را در مقابل تهدیدات پیش روی خود بیمه کرد.

مسؤول بسیج طلاب استان بوشهر افزود: حماسه عاشورایی ۹ دی  فریاد «هیهات مناالذله» امام حسین(ع) را در آسمان ایران طنین‌ انداز کرد و تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و انسانی را درنوردید و پیام رسا و بزرگ انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان رساند و نظام و کشور و انقلاب را در مقابل مخاطره‌های پیش‌روی، تهدیدات نرم و سخت و توطئه‌های شوم دشمنان صیانت و بیمه کرد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.