دیدار از خانواده شهداء در هفته دفاع مقدس

سرکشی ازخانواده شهید نادر مهدوی و عطرافشانی قبر شهید

به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا و خانواده بزرگوارشان اعضای پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی (س) از خانواده شهید نادر مهدوی در روستای بحیری دیدار کردند.

به گزارش کوله بار به نقل ازخبرگزاری بسیج از بوشهر، به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا و خانواده بزرگوارشان اعضای پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی (س) از خانواده شهید نادر مهدوی در روستای بحیری دیدار کردند.

حسن فقیه، برادر شهید مهدوی گفت: در دوران جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و از این ‌رو مردم غیرتمند ایران در دفاعی مقدس از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود دفاع کردند و هر فردی در ایران داوطلبانه از جان و مال خود برای دفاع از این سرزمین گذشت.

وی افزود: دوران دفاع مقدس را همچون نگینی درخشان بر تاریخ حماسه، ایثار و پایداری آزادگان کشور است که ذکر و یادآوری فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران خواهد شد.

فقیه در ادامه گفت: امنیت کنونی خود را مدیون خون شهدا هستیم و در حال حاضر ما در امنیت، ثبات و آسایش به سر می‌بریم دختران و پسران جامعه امروزی باید قدردان این نعمت باشند و مطمن باشند که دشمن از سرخی خون شهدا می‌ترسد تا زمانی که ما قدردان این نظان و انقلاب باشیم هیچ آسیبی به مملکت وارد نخواهد شد.

همچنین به مسائل و مشکلات اقتصادی کنونی کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان این مرز و بوم پس از جنگ تحمیلی تاکنون و در دولت‌های مختلف به روش‌های مختلف سعی در ایجاد ناآرامی به ویژه در حوزه اقتصادی کردند که با پایداری و بصیرت مردم، از رسیدن به اهداف خود ناکام مانده‌اند.

برادر شهید تاکید کرد: اینک با یاری خداوند بزرگ همان نیروها که با خلق صحنه های ناب، همراهی و همدلی با حضرت امام (ره) و مردم و خلق حماسه های ماندگار در صحنه های رزم هشت ساله، دشمنان قسم خورده ایران بزرگ را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشتند، با تکیه بر آگاهی و روشن بینی جوانان مومن و متعهد ایران اسلامی ادامه دهنده این راه خواهند بود و زیر نظر فرماندهی معظم کل قوا همچون گذشته حضوری گسترده و موثر در عرصه سازندگی کشور و مقابله با تهدیدات دشمن خواهند داشت.

وی افزود: شما خواهران ادامه دهنده راه شهدا هستید و این را همه شهیدان می گویند که ما با خونمان و شما با حجابتان باید ریشه ظلم و ستم و فساد و جنایت را از روی زمین بکنید و شما دختر عزیز، نه تنها باید به وظیفه‌ات عمل کنید بلکه باید به دستور خدا که همان امربه معروف و نهی از منکر است هم عمل کنید، اگرتوحجابت را حفظ کنید اما به خواهر وهمسایه‌ات ودوست و رفیق نگویید که حجابت را حفظ کن به دستورخداوند عمل نکرده‌اید.

فقیه با ذکر یاد و خاطرات شهید نادر مهدوی گفت: اگر شهید به این مقام رسید به دلیل بصیرتی بود که داشت و شما بسیجیان باید روز به روز بر بصیرت خود بیفزایید و دشمن و هربه‌های او را خوب بشناسید و پیرو ولی فقیه باشید تا دشمن نتواند بر قلب و جان شما نفوذ کند و سبک زندگی شما باید شهدایی باشد تا با شهدا محشور شوید.


شایان ذکر است بعد از بازدید از خانواده شهید همگی به زیارت قبر سردار شهید نادر مهدوی رفتند.
 

https://booshehr.koolebar.ir/node/846

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.