فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر

واگذاری 50 مدرسه به موسسه راهیان کوثر در استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ظرفیت‌های قانونی در تاسیس و اداره 50 مدرسه و مرکز آموزشی و پرورشی غیردولتی برای رشد و ارتقای مدارس به موسسه کوثر واگذار شود.

به گزارش کوله بار به نقل ازخبرگزاری فارس از بوشهر، سردار علی رزمجو  در نشست بررسی وضعیت مدارس تحت پوشش موسسه راهیان کوثر سپاه اظهار داشت: آموزش و پرورش و سپاه در استان، تعاملات بسیار خوبی دارند و این نهاد همواره همراه سپاه بوده است.


فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه در چند سال اخیر سپاه مدارسی را با هماهنگی وزارت آموزش پرورش برپا کرده است، ادامه داد: مدارسی در دوره‌های تحصیلی مختلف در استان راه اندازی شد که بنا بر ارزیابی آموزش و پرورش این مدارس در ابعاد مختلف به خصوص مسائل اجتماعی، نظم و از لحاظ کیفیت و کمیت مثبت بوده است.


وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت آمادگی آموزش دهندگان برای سال تحصیلی جدید، چند تن از متقاضیان به مدت 9 ماه در مراکز آموزشی دوره های نحوه تدریس را خواهند گذراند.


وی با بیان اینکه در سال گذشته با مجوز آموزش و پرورش، دو مدرسه پیش دبستانی در شهر بوشهر راه اندازی شد، گفت: این مدارس مورد رضایت والدین، سپاه و آموزش و پرورش بوده است و هدف سپاه استان کمک به آموزش و پرورش است.


رزمجو خواهان واگذاری تعدادی از کلاس‌های پیش دبستانی در مدارس دولتی در شهرستان‌های سراسر استان به موسسه راهیان نور کوثر شد و یادآور شد: ظرفیت‌های قانونی در تاسیس و اداره 50 مدرسه و مرکز آموزشی و پرورشی غیردولتی برای رشد و ارتقای مدارس به موسسه کوثر واگذار شود.

https://booshehr.koolebar.ir/node/834

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.