دوره آموزش مدیران کاروان‌های راهیان‌نور در استان بوشهر در اردوگاه مارد برگزار شد

 برای آمادگی هر چه بهتر برگزاری اردوهای راهیان نور، دوره آموزش تخصصی مدیران کاروان‌های نور سراسر استان بوشهر در اردوگاه مارد برگزار شد.

به گزارش کوله بار از بوشهر‌، سرهنگ پاسدار عبدالرضا دشتی در افتتاحیه دوره آموزشی مدیران کاروان‌های راهیان نور استان بوشهر باتأکید بر توجه به فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: آشنایی با فرهنگ جهاد رزمندگان 8 سال دفاع مقدس زمینه موفقیت در همه عرصه‌ها را فراهم می‌کند.
وی اردوهای راهیان‌نور را گاهی برای رسیدن به اهداف فرهنگ ایثار و شهادت دانست و بیان کرد: آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ رزمندگان در 8 سال دفاع نقش مهمی در خنثی سازی ترفندهای دشمنان است.
جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه آمریکا دیگر قدرت سابق ندارد، خاطرنشان کرد: جنگ کنونی با دیگر تهاجم‌ها متفاوت است و دشمن از همه طرف به ایران هجوم آورده است. همه ما در راه خدمت به مردم و انقلاب باید وقت بیشتری گذاشته و کار کنیم.
درادامه مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه استان بوشهر به برنامه‌ها پرداخت و ادامه داد: ما هر ساله و برای آمادگی هر چه بهتر مدیران در برگزاری اردوهای راهیان نور این دوره برگزار می‌شود.
صبحانی‌خواه با اشاره به اینکه این دوره 3 روزه است گفت: مدیران ضمن آموزش‌های تخصصی از یادمان‌های شلمچه، طلاییه، هویزه و اروندکنار نیز بازدید می‌کنند.
انتهای پیام/

https://booshehr.koolebar.ir/node/4444544

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.