مسئول سازمان بسيج مهندسين صنعتي استان بوشهر خبر داد

تجلیل از 20 مهندس بسیجی استان بوشهر با حضور معاون سازمان انرژی اتمی ایران

مسئول سازمان بسيج مهندسين صنعتي استان بوشهر گفت: در جهت گرامی‌داشت و تجلیل از مقام مهندسین، از 20 مهندس بسیجی استان بوشهر با حضور بهروز کمال‌وندي معاون رئيس سازمان انرژي اتمي کشور در بوشهر تقدیر به عمل می‌آید.

به گزارش کوله باراز بوشهر،  پیمان رایانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای گرامی‌داشت و تجلیل از مقام مهندسین و اجرگذاشتن به این قشر فرهیخته، ویژه‌برنامه‌های مناسبی در سطح استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از مهمترین و در عین حال شاخص‌ترین این برنامه‌ها، تجلیل از 20 مهندس بسیجی استان بوشهر است که با حضور بهروز کمال‌وندی معاون رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بوشهر انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر تصریح کرد: در این برنامه‌ها سعی می‌شود که با یک هم‌افزایی و تعامل هدفمند اعضای سازمان بسیج مهندسین زمینه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های صنعتی مورد بررسی قرار گیرد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به توان علمی و تخصصی مهندسین عضو سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر، این قشر می‌توانند در ارائه الگوهای مناسب اقتصاد مقاومتی با داشتن روحیه بسیجی و جهادی نقش‌آفرین باشند.

انتهای پیام/

https://booshehr.koolebar.ir/node/773

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.