فرمانده گردان تکاور تیپ امام صادق (ع):

خانواده شهدا سرمایه های انقلاب هستند

فرمانده گردان تکاور تیپ امام صادق (ع) گفت: خانواده شهدا سرمایه های انقلاب هستند.

به گزارش کوله باراز بوشهر ، سروان پاسدار مجید احمدی فرمانده گردان تکاور تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر در دیدار با خانواده شهید سید محمد موسوی از روستای ابوخضراوی اروندکنار گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهدا است.

وی خطاب به مادر شهید گفت: دعا کنید این شهید عزیز کمک کنند تا به فرزندان شما در تیپ عملیاتی امام صادق (ع) نسبت به مسئولیت‌های مرزداری و خدمتگزاری به خانواده معظم شهدا و ایثارگران عمل کنیم.

احمدی اظهارکرد: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا و خانواده معظم شهدا باشند، انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به جایگاه والایی رسیده و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب هستند.

وی دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام است و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.

احمدی نیز خاطرنشان کرد: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده های معظم شهدا را حفظ نمایند.

انتهای پیام/

https://booshehr.koolebar.ir/node/4444593

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.