این مطلب ۵۳ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

جنگ امروز ما جنگ اقتصادی همراه با تغییر دل هاست

فرمانده سپاه امام صادق (ع) در همایش فرماندهان رده های این سپاه که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) برگزار شد، گفت: جنگ امروز ما جنگ اقتصادی همراه با تغییر دل هاست.

به گزارش کوله بار از بوشهر، سردار علی رزمجو اظهار کرد: انقلاب اسلامی از اوّل پیروزی تاکنون در عرصه های مختلف دارای رشد بوده و به خاطر همین تکامل، دامنه آن نیز نه تنها در درون کشور بلکه در بیرون نیز بزرگ تر شده است که به همین نسبت سطح دشمنی دشمنان نیز با انقلاب اسلامی بیشتر شده است.وی افزود: پیروزی های مکرر انقلاب اسلامی در جبهه های گوناگون، دشمن را وادار کرده است تا از پناهگاه های تاکتیکی خود بیرون آمده و تهدیدات جدی را بر علیه انقلاب اسلامی طراحی کند.


فرمانده سپاه استان بوشهر تأکید کرد: تجربه و تاریخ به ما ثابت کرده است که در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی در هر عرصه که دشمن با ما درگیر شده است ما در همان عرصه بیش از پیش رشد کرده ایم.


سردار رزمجو تهدیدات دشمن را موجب ظرفیّت سازی بیش از پیش جمهوری اسلامی عنوان و تصریح کرد: تهدیدات برای ما خطرات گوناگونی دارد امّا اگر از زاویه دیگری به این مسئله نگاه کنیم تهدیدات همواره برای ما سازنده بوده است چرا که بیش تر مردم ما می دانند که انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه هر سال با تهدیدات تکراری و جدید مختلفی روبرو بوده است امّا در بیش تر مواقع، ما بر خاکریزهای دشمن پیروز بوده ایم.

رزمجو خاطرنشان کرد: القاء ناکارآمدی نظام، چند دستگی بین مسئولین و مردم و مشکلات معیشتی از جمله اهداف دشمن برای براندازی نظام است که لازم است مثل سال ­های گذشته با توکّل بر خدا، اطمینان قلبی، روحیّه جهادی و با امید به آینده در صفوف به هم پیوسته به مواجهه با دشمن در شرایط جدید بپردازیم و برای مقابله با آن آماده باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.