این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر:

فضای استان بوشهر به فضای "امر به معروف" تبدیل می‌شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: با ترویج این فرهنگ در مدارس و دانشگاه‌ها فضای استان از طریق افکار دانشجویان و دانش‌آموزان بدون فرهنگ سازی به فضای امر به معروف و نهی از منکر تبدیل می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار از بوشهر، سردار علی رزمجو امروز در نشست ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان بوشهر با اشاره به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در تمام دستگاه‌های اداری استان بوشهر اظهار داشت:  با تشکیل این شوراها در دستگاه‌های اجرایی و اداری استان بوشهر، زمینه تحقق مطالبات و تکریم مردم فراهم شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، نیروی انسانی را بهترین سرمایه در جامعه دانست و تصریح کرد: در این راستا ترویج فرهنگ درست زیستن در  فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر محقق می‌شود چراکه راه سعادت و کمال انسان از طریق رعایت امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با تاکید بر ترویج این فرهنگ از طریق مراکز آموزشی گفت: تاثیرگذارترین راه ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر از طریق دانشجویان و دانش‌آموزان است چراکه ضمن اینکه اثربخش‌تر است راحت‌تر می‌توان این مهم  رامحقق کرد.

سردار رزمجو با بیان اینکه فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر از طریق مراکز آموزشی اثربخش‌تر است خاطر نشان کرد: ترویج این فریضه الهی از طریق افکار جوانان در دانشگاه‌ها و مدارس می‌توان بدون دغدغه فضای استان را به این فرهنگ ترویج کرد.

وی از تبدیل فضای استان به فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر خبرداد و تصریح کرد: با ترویج این فرهنگ در مدارس و دانشگاه‌ها فضای استان  از طریق افکار دانشجویان و دانش‌آموزان بدون فرهنگ سازی به فضای امر به معروف و نهی از منکر تبدیل می‌شود.

فرمانده سپاه استان بوشهر به پیشگامان ترویج امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و افزود: پیشگامان ترویج این فریضه در سازمان‌ها و ادارات کارمندان و مدیران دولتی، در دانشگاه‌ها دانشجویان و در مدارس دانش آموزان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.