این مطلب ۳۹ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه بوشهر:

خدمات‌دهی به مردم مناطق محروم از اولویت‌های سپاه است

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: خدمات‌دهی به مردم مناطق محروم از برنامه‌های مهم سپاه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار از بوشهر، سرهنگ حمید خرم دل  در آئین افتتاح بیمارستان صحرایی تخصصی شهدای بخش بوشکان اظهار داشت: حضور پزشکان متخصص در قالب بیمارستان‌های صحرایی با هدف پاسخ به نیازهای درمانی افراد در مناطق محروم از سیاست‌های سپاه است.

وی با تاکید بر لزوم خدمات دهی مناسب به نیازهای درمانی مردم، افزود: ما بدهکار مردم هستیم، مردمی که این انقلاب را به وجود آوردند و امروز نیز مدافع آن هستند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: یکی از توفیقات مجموعه سپاه در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی است در همین راستا است.

سرهنگ خرمدل یادآور شد: خدمت‌رسانی به مناطق محروم و محرومین که صاحبان اصلی نظام اسلامی است مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: سپاه امام صادق استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامع پزشکی استان باید مدلی طراحی کنند تا با بهره مندی از پزشکان متخصص حوزه خود، کمبودهایی که در بخش تخصصی در این مناطق وجود دارد را به صورت هفتگی پوشش دهند و ارائه خدمات در مناطق کمتر توسعه یافته به صورت مستمر انجام شود.

بیمارستان صحرایی تخصصی شهدای بخش بوشکان به همت بسیج جامع پزشکی استان به مدت چهار روز در بخش بوشکان برای ارائه خدمات رایگان به مردم این بخش برپا شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.