این مطلب ۷۹ بار خوانده شده
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر:

یادواره ۲۵ شهید دانش‌آموز شهرستان دیر استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: یادواره ۲۵ شهید دانش‌آموز این شهرستان در ۱۱ آموزشگاه برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش بوشهر کوله بار  به نقل از خبرگزاری فارس احمد عبدلله زاده مدیر آموزش وپرورش  شهرستان دیر با اشاره به هفتم دیماه سال‌روز تشکیل نهضت سواد آموزی اظهار داشت: فرمانداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها با تشویق، مردم را به حضور در کلاس‌های سوادآموزی آموزش و پرورش یاری دهند.

وی درباره روند برگزاری کلاس‌های نهضت سوادآموزی در شهرستان جم، بیان کرد: در حال حاضر ۶۵ نفر در مرحله سواد‌آموزی، ۸۵ نفر در مرحله انتقال و ۲۹ نفر نیز در مرحله تحکیم، آموزش می‌بینند.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیر از برگزاری یادواره ۲۵ شهید دانش‌آموز این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، این یادواره ها در ۱۱ آموزشگاه شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رویکرد این یادواره‌ها با هدف اشاعه فرهنگ شهادت و ایثار در بین دانش‌آموزان است و تمام برنامه‌های آن توسط خود دانش‌آموزان پیگیری و اجرا می‌شود.

عبدالله‌زاده درباره پرسش مهر هیجدهم گفت: امسال ۱۰۰ اثر دانش‌آموزی و ۷۵ اثر از فرهنگیان شهرستان در پرسش مهر شرکت کرده‌اند که ۳۰ اثر دانش‌آموزی و ۱۷ اثر از فرهنگیان به مرحله استانی راه یافت.

وی عنوان کرد: ایاب و ذهاب ۲۳۰ دانش‌آموز در روستاهای شهرستان دیر در مقاطع مختلف تحصیلی روزانه انجام می‌گیرد که انتظار می‌رود مسوولان و خیرین در بحث هزینه‌ها ما را یاری دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.