این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده
امام جمعه بوشهر:

خبر

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در آینده به دنبال قرارگاه بین الملل دانشجویی حوزه خلیج فارس با عنوان قرارگاه دانشجویی حزب الله در بوشهر هستیم که با مشارکت کشورهای مقاومت اسلامی شکل خواهد گرفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش بوشهرکوله بار به نقل ازخبرگزاری بسیج از بوشهر؛ جمعی از نمایندگان تشکل های دانشجویی استان بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

آیت الله صفایی بوشهری در این دیدرا با اشاره به فضیلت های های بیشمار ماه مهمانی خدا، گفت: ماه مبارک رمضان، ماه تربیت انسان است و وی باید بتواند با تقویت نیروی تزکیه، پرهیزکاری و از خود عبور کردن، راه رسیدن به خدا را بپیماید.

وی افزود: متاسفانه این ماه پر فضیلت را در طلب بخشش خلاصه می کنیم، در صورتی که باید علاوه بر مشوقات فردی، اهداف اصلی این ماه را در نظر گرفت که همان تقوا و روحیه استکبار ستیزی است.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: اگر روح مطالبه گری در دانشجو از بین برود، موتور فکری جامعه از کار خواهد افتاد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: تعدادی از دانشجویان بوشهری طرح بسیار خوب و جامع "بازآوری تولیدات انرژی اتمی" را داشته اند که در آینده به رهبر انقلاب ارائه می دهیم.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری افزود: در حوزه انرژی ۷ سال است که دغدغه جدی انرژی را داشته‌ایم و خیلی در این حوزه کار شده و اقدامات خوبی نیز انجام گرفته است.

وی عنوان کرد: در آینده به دنبال قرارگاه بین الملل دانشجویی حوزه خلیج فارس با عنوان قرارگاه دانشجویی حزب الله در بوشهر هستیم که با مشارکت کشورهای مقاومت اسلامی شکل خواهد گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه باید اقدامات انقلابی به وسیله تشکل های دانشجویی در دانشگاه ها نهادینه شود، گفت: اگر در این راه مسئولین کاری انجام ندادند، صبور باشید و نا امید نشوید و با قدرت و پشتکار به کار خود ادامه دهید.

در ابتدای جلسه نمایندگان تشکل های دانشجویی به بیان دیدگاه ها و مشکلات دانشگاه ها و همچنین پیشنهادات پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.