روتیتر
مدیر سازماندهی و عملیات اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر خبر داد:

بازدید فرماندهان تیپ 113 حضرت امیرالمومنین(ع) در دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب

عکس
زیرتیتر
مدیر سازماندهی و عملیات اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر از بازدید فرماندهان و مسئولین تیپ 113 حضرت امیرالمومنین(ع) در دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
شرح

به گزارش کوله بار از بوشهر، سروان امید ایران منش در نشست با مسئولین راهیان نور سپاه استان بوشهر ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:  فرماندهان و مسئولین تیپ  113 حضرت امیرالمومنین(ع) دهم فروردین ماه در دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب و زیارتگاه های آن بازدید کردند.
مدیر سازماندهی و عملیات اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر افزود: فرماندهان و مسئولین تیپ 113 حضرت امیرالمومنین(ع) در اردوگاه مارد در آبادان ضمن سركشي از این اردوگاه، به طور ميداني از مراحل تکمیل ساختمان هاي اين اردوگاه بازديد نمودند.
ایران منش با اشاره به اینکه در این ایام که  بخاطر بیماری کرونا اردوهای راهیان نور برگزار نمی شود نواقص اردوگاه مارد را تکمیل کنیم، یادآور شد: سعی کرده ایم شبکه های گاز و برق این اردوگاه را به مراحل تکمیلی برسانیم که در آینده نزدیک خبرهای تکمیلی را تقدیم خواهیم کرد.
انتهای پیام/

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
http://booshehr.koolebar.ir/node/4444475

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: http://booshehr.koolebar.ir/news/خبر-برگزیده/بازدید-فرماندهان-تیپ-113-حضرت-امیرالمومنینع-در-دفاع-مقدس-از-مناطق-عملیاتی-جنوب

List of links present in page