مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

دانش آموزان دلنوشته های راهیان نور خود را در اپلیکیشن یاد قرار دهند

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دانش آموزان دلنوشته های راهیان نور سال های گدشته خود را در اپلیکیشن یاد قرار دهند.


به گزارش کوله بار از بوشهر، سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه پیش از ظهر امروز در نشست با جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر، اظهار داشت: سال گدشته با توجه به به بیماری کرونا نتوانستیم اردوهای راهیان نور را به صورت حضوری برگزار کنیم.
 وی با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور به عنوان یک بستر ارزشمند و یک حرکت فرهنگی وتربیتی در مقوله های ایثار، عزت، سربلندی و شهادت است، افزود، توانستیم در فضای مجازی اینحرکت را برگزار کنیم.
وی با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور در فضای مجازی می تواند اشتیاق حضور در راهیان نور حضوری و همچنین یاد و خاطره شهدا را زنده نگه دارد، ادامه داد: فعالان رسانه باید در این فضای گسترده فعالیت خود را بیشتر کرده و از این بستر در زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا به مجموعه های ذی ربط کمک نمایند.
صبحانی خواه با اشاره به جلسه هماهنگی و پشتیبانی راهیان نور مجازی دراداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر،  اضافه کرد: این جلسه با حضور سازمان های دانش آموزی، اردویی و راهیان نور، حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه و معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهردر خصوص اپلیکیشن یاد برگزار شد.
وی به کار و نوع فعالیت اپلیکیشن یاد پرداخت و افزود: اپلیکیشن یاد ارتباط با دانش آموزان درفضای مجازی را بهتر و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا ما را یاری خواهد کرد.
وی در پایان گفت: دانش آموزان می توانند دلنوشته های خود را در راهیان نور سال های گدشته در اپلیکیشن یاد قرار دهند و ارتباط مستمر داشته باشند.
انتهای پیام/

 

http://booshehr.koolebar.ir/node/4444469

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.