در جلسه راهیان نور استان بوشهر؛

حرکت راهیان نور یک حرکت بی نظیر فرهنگی است

جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور برای آماده سازی شرایط عزیمت به سفرهای راهیان نور در سپاه امام صادق استان بوشهر برگزار شد و اعضای این ستاد نقطه نظر های خود در خصوص برگزاری این رویداد مهم فرهنگی را بیان کردند.

ه گزارش کوله بار از بوشهر، جلسه ستاد راهیان نور با حضور اعضای این ستاد در سپاه امام صادق علیه السلام برگزا شد.

در این جلسه نسبت به نحوه ی برگزاری و شرایط این رویداد مهم نقطه نظرات مختلف بیان شد تا نحوه ی عزیمت به سرزمین های راهیان نور مشخص شود.

سردار علی رزمجو در این مراسم اظهار کرد: راهیان نور از اقدامات بی نظسز فرهنگی است که یک شور بی نظیر در کشور ایجاد می کند.

رزمجو افزود: در اردوهای راهیان نور همه ی دسته های فکری و فرهنگی با اعتقادات مختلف حضور دارند که نشان دهنده ی اهمیت این حرکت است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام ابراز کرد: راهیان نور دریایی امسال مثل سالهای قبل برگزار خواهد شد و زائران امسال به همان شیوه به مکان های مختلف به صورت کاروانی عزیمت خواهند کرد.

وی بیان کرد: امسال در بحث راهیان نور علاقه مندان می توانند به صورت شخصی و با استفاده از خودروهای خود به صورت خانوادگی حضور یابند.

رزمجو بیان کرد: استفاده از اردوهای راهیان نور استان بوشهر برای تمامی افرادی که به این مناطق عزیمت می کنند رایگان می باشد و در این اردوگاه ها خدمات اسکان و غذا برای استفاده ی عموم فراهم خواهد شد.

قرمانده سپاه امام صادق علیه السلام عنوان کرد: راهیان نور امسال بعد از ۲ سال تعطیلی برگزار می ود که این نکته با توجه به شرایط خاص برگزاری می توانند تاثیرات زیادی در استقبال مردمی داشته باشد.

انتهای پیام/

http://booshehr.koolebar.ir/node/4444569

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.