کاشت ۲۵۰۰ اصله نهال توسط جهادگران بوشهری

2500 اصله نهال با مشارکت گروه های جهادی “شهید برونسی” و شهید احمدی جوان شهرستان بوشهر و تحت جمعیت درخت یاران و با هدف صیانت از منابع طبیعی، رفع مسائل معیشتی روستاییان و توجه به محیط زیست کاشت شد.

به گزارش کوله بار ازبوشهر، حیدر قایدی مسئول گروه جهادی شهید برونسی با عنوان این خبر، اظهار داشت: این طرح با مشارکت گروه های جهادی “شهید برونسی” و شهید احمدی جوان شهرستان بوشهر و تحت جمعیت درخت یاران و با هدف صیانت از منابع طبیعی، رفع مسائل معیشتی روستاییان و توجه به محیط زیست اجرا شده‌است. 

قایدی افزود: این نهال ها شامل نهال لیمو و نارنج است که در قالب پویش هر روزه دار یک نهال و در امتداد پویش درخت یاری در طول ماه مبارک رمضان اهدا و کاشته شد.

وی ادامه داد: هدف از اجرای پویش ملی درخت‌یاری، نوآوری، کارآفرینی، محرومیت زدایی، ارتقای سرانه فضای سبز، کنترل قیمت تولیدهای باغی از طریق افزایش سطح زیرکشت و کاهش فرسایش خاک است.

  دبیر جمعیت امام حسن علیه السلام استان بوشهر عنوان کرد: این پویش مبتنی بر کاشت درختان مثمر به‌منظور حفظ و گسترش محیط زیست متناسب با بوم منطقه و همراهی با گروه های مختلف مردمی که به صورت رایگان در شهرهای بوشهر، چغادک و روستاهای دویره ، آب طویل ، بریکان، گلستان و... بصورت جمعی و تکی در منازل‌ مسکونی به همت جهادگران اجرا شد.

انتهای پیام/

http://booshehr.koolebar.ir/node/4444492

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.