استاندار بوشهر:

شهید سلیمانی ظرفیت مردمی کشورهای مقاومت را فعال کرد

محمدی‌زاده گفت: شهید سلیمانی انقلابی به تمام معنا بود و تجربه کار با مردم و استفاده از ظرفیت مردمی برای دفاع از نظام اسلامی را در کشورهای مقاومت به کار گرفت.

احمد محمدی‌زاده صبح امروز در مراسم ایام فاطمیه و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با تسلیت شهادت فاطمه زهرا (س) با اشاره به نقش مهم مردم در همه صحنه‌ها، گفت: امام راحل با همراهی مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و حکومت اسلامی تشکیل دادند.

وی افزود: امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۴۳ سال گذشته انقلاب و حکومت اسلامی را با پشتیبانی مردم مدیریت و اداره کردند افزود: همه توطئه‌های داخلی و خارجی با کمک و پشتیبانی مردم تاکنون خنثی شده است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل با همیاری مردم ضد انقلاب را سر جای خودش نشاندن، اظهار کرد: امام راحل با مردم جنگ را به پیروزی رساندند و رهبر معظم انقلاب در سال‌ها و دهه‌های گذشته با کمک مردم حوادث سخت را سپری کردند و این کشور را به نقطه آرامش رساندند.

محمدی‌زاده این مهم را یک تجربه تاریخی در انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: در همان ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی همه با هم به‌صورت متحد بدون توجه به تفکر سیاسی یکدیگر، وارد عرصه‌های مختلف انقلاب از جمله جنگ تحمیلی می‌شدند.

وی با بیان اینکه شهدا از اقشار و جریانات مختلف جامعه جان خود را در دفاع از نظام اسلامی فدا و هدیه کردند، تصریح کرد: هر کس می‌خواهد با مردم باشد باید این ویژگی داشته باشد و همه کسانیکه خواهان خدمت به نظام اسلامی و پاسدار این نظام هستند باید همانند ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خدمت داشته باشند.

استاندار بوشهر  افزود: شهید سلیمانی در داخل کشور با همه آحاد جامعه جریانات پر تلاش انقلاب خوب و صمیمی بود به حدی که کسی نمی‌توانست بگوید به لحاظ سیاسی وابسته به کدام جریان است.

محمدی‌زاده با اشاره به ارتباط مطلوب شهید سلیمانی به همه و جریانات سیاسی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: شهید سلیمانی انقلابی به تمام معنا بود و تجربه کار با مردم و استفاده از ظرفیت مردمی برای دفاع از نظام اسلامی را در کشورهای مقاومت به کار گرفت.

وی گفت: شهید سلیمانی در عراق مردم را برای جنگ با داعش سازماندهی کرد و حشدشعبی را تشکیل داد. در سوریه هم مردم این کشور از شیعه، علوی، سنی و حتی مسیحی را سازماندهی کرد و به جنگ دشمن فرستاد چون تجربه انقلاب می‌گوید که هر جا مردم هستند مشکلات برطرف می‌شود.

محمدی‌زاده با اشاره به تشکل انصارالله در یمن، خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی از بدنه اجتماعی مردم یمن انصارالله تشکیل داد و اکنون افتخارات بزرگ را رقم می‌زند و به‌زودی عربستان را شکست می‌دهد. در شرایط فعلی مثل گذشته، مردم هستند که می‌توانند کشور و انقلاب را از شرایط سختی که در آن قرار دارد عبور دهند.

استاندار بوشهر با تشریح عملیات‌های شهید سلیمانی در مقابله با دشمنان خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی در عمق میدان در مبارزه با دشمنان قرار داشت و بارها در عملیات‌های مختلف در سوریه و عراق در نقاطی قرار‌ گرفت که احتمال شهادت وی نزدیک به یقین بود.  وی در خط مقدم مقابله با دشمن قرار داشت و در یکی از عملیات‌ها گلوله تک تیرانداز داعش به کنار شهید سلیمانی که در میدان حضور داشت اصابت می‌کند.

وی تأکید کرد: امروز برای حل مشکلات کشور باید تجربه شهید سلیمانی در تمام سطوح جامعه بکارگیری شود و در میدان و عملیات باشیم چراکه مسائل کشور با دستور و پشت میز نشستن برطرف نمی‌شود. اکسیر مردمی بودن و استفاده از ظرفیت مردم در حل مسائل اساسی جامعه به‌عنوان تجربه ارزشمند امام راحل و رهبر معظم انقلاب یک اصل است. این تجربه ارزشمند شهید سلیمانی به خوبی از آن استفاده کرد.

محمدی‌زاده در خط مقدم بودن را از دیگر موارد مهم در حل مسائل جامعه دانست و تصریح کرد: این تجربه دومی از شهید قاسم سلیمانی امروز ما در حل مشکلات جامعه است.

انتهای پیام/

http://booshehr.koolebar.ir/node/4444556

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.